Restaurant Steak Station

Aby sis užil virtuální prohlídku, musíš mít nainstalovaný Flash Player 9.0.28 nebo novější. Taky si povol  pásek u kalhot. Přibral si! Potom nezapomeň si taky povolit JavaScript! Stáhni si prosím ...(ty si můžeš nechat) poslední verzi Flash Player,nainstaluj a zkontroluj stav lednice i  JavaScriptu.

Připravil jsem pro Tebe virtuální prohlídku našeho Restaurantu Steak Station. Můžeš ji i ovládat. Zkus si to sám. Najeď myší na hejblavou část a se zmáčknutým tlačítkem táhni myší na kterou stranu chceš.když si dvakrát klikneš,tak to máš přes celou obrazovku. Nebo si prostě vyber sám. Vpravo!

bar

15. srpna 1994 to všechno začalo. Já a můj kamarád Jirka jsme se rozhodli, že zkusíme provozovat hospodu. Protože jsme neměli peníze, tak jsme sháněli nějaký pronájem. Naskytlo se bistro u benzínky Criss-Cross v Pardubicích na Dubině. Tak jsme ho vzali. Asi jeden nebo dva měsíce s pomocí rodičů a kámošů se z bistra stala malá restaurace. Dali jsme jí jméno Steak Station. V únoru 2001 Jirka odešel. Tímto bych mu chtěl poděkovat za šestiletou spolupráci.

Teď už si jenom pamatuju, že bylo hnusný ráno. Lilo a byla docela zima. Rychle do auta! Do práce to mám přes celý město. Asi 20 minut. No konečně vidím benzínku. Dám pravej blinkr, rovně přes stojany a na místě, kde parkuju vidím stát v takový tý velký indiánský čelence starýho dědu. Zastavím, abych ho nepřejel a vystoupím z auta.  Než stačím něco říct, tak on začal: "Mé jméno je Sedící Býk. Byl jsi vyvolenej!". Najednou byl pryč. Od tý doby se snažím, aby měl Steak Station indiánskou podobu, protože ducha už má.

Teď už  víš, proč si říkám Náčelník a ne pan vedoucí.

TOPlist