Ubytování a Penzion Pardubice - Steak Station

Od července 2008 ve "Steak Station" můžeš i přespat. Udělal jsem 4 pokoje. Každej má spojený postele, v červeným a hnědým se dá rozložit gauč, tak se ti vyspí ještě 1 dítě a nemusíš platit další pokoj. Každej pokoj má telku, satelit, klimošku, internet, Wi-Fi, kávovar, ledničku, koupelku se sprcháčem a záchod. Víc nepotřebuješ. Když se budeš chtít vyspat, tak zavolej. Číslo máš nahoře. Vyber si pokoj sám.

Červenej          Hnědej             Zelenej             Modrej

jako krev       jako země         jako tráva         jako voda

U nás platíš pokoj a ne postel !   1 noc   ...   60,- €,

                                                    nebo   ...   1500,- Kč

 Snídani ( teplou, nebo studenou ), kafe, čaj, džus dostaneš!

Až si vybereš, tak čti dál!

Vim, že Pardubice kromě Zlatý Přilby ( plochá dráha ) a Velký Pardubický ( koňský dostihy ) není moc zajímavý město. Málo lidí ví, že máme docela pěknej zámek, novej plavečák, kousek je Kunětická hora, Kladruby ( hřebčín ), vlastně i ve Slatiňanech jsou koně. I vyjížďku na koni ti domluvím. Jestli hraješ golf, tak nedaleko je " golf resort Dříteč ". Město udělalo cyklostezky, tak ti pučím kolo a můžeš se před večeří projet, nebo ti zajistím osobní trenérku na balanční cvičení ( BOSU, TRX ). Nakonec pořádnej steak a láhev dobrýho červenýho vína.

DOBROU NOC !

Pro správný zobrazení virtuální prohlídky, je třeba mít nainstalovaný Flash Player 9.0.28 nebo novější verze. Dohromady musíš mít povolen JavaScript. Stáhni si nejnovější verzi Flash Player, nainstaluj a zkontroluj stav JavaScript.

pokoj

pokoj pokoj

                                      

TOPlist